Klockrent, Jens Peter de Pedro!

Därför kan skolan inte reformeras – tydligt, klart och välformulerat!

Annonser

En reaktion på ”Klockrent, Jens Peter de Pedro!

  1. Hej Rebecka …du skriver så bra texter …sitter här och njuter och läser gammalt och nytt …häftigt klokt spännande ……Vilken film från er skola bästa jag någonsin sett …så full av humor och kärlek …..helt plötsligt kom min starka dröm och längtan att besöka dig tillbaka….En period tänkte jag på dig Mexico Grandmothers varje dag….Nu har det varit många som mår dåligt i familj …vänner överallt…tufft på jobbet mm…Men nu blev jag så uppfylld av att ha fått möta dig …tacksam att få följa dig här …..Kärlek och ljus till dig från Isa

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Google+-foto

Du kommenterar med ditt Google+-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s